Pražené tigrie orechy s bielou čokoládou a kokosom
- E-shop
- Prażone orzechy tygrysie
- Pražené tigrie orechy s bielou čokoládou a kokosom
Pražené tigrie orechy s bielou čokoládou a kokosom
Ingrediencie
Tigrie orechy - šachor jedlý, podzemok (Cyperus esculentus) 32%, biela čokoláda 64% (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sojový lecitín, vanilkový extrakt), sušený kokos 4%
Nutričné hodnoty
| Energia | 2212kJ/529kcal |
| Tuky | 31,19 g |
| Sacharidy | 55,74 g |
| z toho cukry | 5,30 g |
| Bielkoviny | 5,63 g |
| Vláknina | 3,00 g |
| Soľ | 0,02 g |
Užitočné informácie
Skladujte v suchu, bez priameho slnečného žiarenia, pri teplote 18 - 23´C.Vzhľadom na vysoký obsah vlákniny v produkte, je dôležité dodržiavať pitný režim, aby stepredišli možným tráviacim ťažkostiam ako je zápcha a plynatosť.
| Zdravá myseľ | Sloboda |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Diéta | Bez lepku, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategória | Pražené tigrie orechy |


Myślisz, że jesteś zdrowy?
Zdrowie to złożony temat, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. Rezultatem harmonii duszy, umysłu i ciała jest ZDROWIE. Przeciwieństwem harmonii energetycznej jest dysharmonia, która prowadzi nas do choroby i życia, którego nie pragniemy.




