Pražené z tygřích ořechů s bílou čokoládou a kokosem
- E-shop
- Pražené tygří ořechy
- Pražené z tygřích ořechů s bílou čokoládou a kokosem
Pražené z tygřích ořechů s bílou čokoládou a kokosem
Složení
Z tygřích ořechů - šašor jedlý, podzemnice olejná (Cyperus esculentus) 32%, bílá čokoláda 64% (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, emulgátor: sojový lecitin, vanilkový extrakt), sušený kokos 4%
Výživové hodnoty
| Energie | 2212 kJ/529 kcal |
| Tuky | 31,19 g |
| Sacharidy | 55,74 g |
| z toho cukry | 5,30 g |
| Bílkoviny | 5,63 g |
| Vláknina | 3,00 g |
| Sůl | 0,02 g |
Užitečné informace
Skladujte v suchu, bez přímého slunečního záření, při teplotě 18 - 23 °C. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny v produktu je důležité dodržovat pitný režim, abyste předešli možným trávicím potížím jako je zácpa a nadýmání.
| Zdravá mysl | Svoboda |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Dieta | Bez lepku, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategorie | Pražené tygří ořechy |



Tygří ořech, potravina budoucnosti?
Ve filmu Zdraví prochází žaludkem, který si můžete pustit na Netflixu, se vědci věnují minulosti, současnosti a budoucnosti mikrobiomu a jeho vlivu na naše zdraví.

Proč je tygří ořech superpotravinou v rámci diety AIP?
V dnešní době intolerancí, alergií, civilizačních i duševních onemocnění je a bude téma zdraví hlavním tématem budoucnosti. Většina lidí s diagnózou navenek působí jako zdravý člověk, ale to skryté, pro ostatní neviditelné, výrazně snižuje kvalitu jejich života.


