Pražené tigrie orechy s mliečnou čokoládou a čiernym uhlím
- E-shop
- Prażone orzechy tygrysie
- Pražené tigrie orechy s mliečnou čokoládou a čiernym uhlím
Pražené tigrie orechy s mliečnou čokoládou a čiernym uhlím
Ingrediencie
Tigrie orechy - šachor jedlý, podzemok (Cyperus esculentus) 33%, mliečna čokoláda 66% (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sojový lecitín, vanilkový extrakt. Obsah kakaovej sušiny min. 50% - Kakaové bôby Fino de Aroma), kakaový prášok 1%
Nutričné hodnoty
| Energia | 2197kJ/525kcal |
| Tuky | 30,41 g |
| Sacharidy | 56,42 g |
| z toho cukry | 5,26 g |
| Bielkoviny | 5,88 g |
| Soľ | 0,02 g |
Užitočné informácie
Skladujte v suchu, bez priameho slnečného žiarenia, pri teplote 18 - 23´C. Vzhľadom na vysoký obsah vlákniny v produkte, je dôležité dodržiavať pitný režim, aby ste predišli možným tráviacim ťažkostiam ako je zápcha a plynatosť.
| Zdravá myseľ | Pokora |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Diéta | Bez lepku, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategória | Pražené tigrie orechy |


Myślisz, że jesteś zdrowy?
Zdrowie to złożony temat, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. Rezultatem harmonii duszy, umysłu i ciała jest ZDROWIE. Przeciwieństwem harmonii energetycznej jest dysharmonia, która prowadzi nas do choroby i życia, którego nie pragniemy.





