Pražené tigrie orechy s mliečnou čokoládou bez cukru
- E-shop
- Prażone orzechy tygrysie
- Pražené tigrie orechy s mliečnou čokoládou bez cukru
Pražené tigrie orechy s mliečnou čokoládou bez cukru
Ingrediencie
Tigrie orechy - šachor jedlý, podzemok (Cyperus esculentus) 33%, mliečna čokoláda so sladidlom 66% (kakaová hmota, sladidlo maltitol, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: repkový lecitín), lazúra (maltitol, arabská guma) . Aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny min. 25%
Nutričné hodnoty
| Energia | 1978kJ/473kcal |
| Tuky | 30,78 g |
| Sacharidy | 56,14 g |
| z toho cukry | 5,3 g |
| Bielkoviny | 5,56 g |
| Vláknina | 2,75 g |
| Soľ | 0,02 g |
Užitočné informácie
Skladujte v suchu, bez priameho slnečného žiarenia, pri teplote 18 - 23´C.Vzhľadom na vysoký obsah vlákniny v produkte, je dôležité dodržiavať pitný režim, aby stepredišli možným tráviacim ťažkostiam ako je zápcha a plynatosť.
| Zdravá myseľ | Intuícia |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Diéta | Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategória | Pražené tigrie orechy |


Myślisz, że jesteś zdrowy?
Zdrowie to złożony temat, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. Rezultatem harmonii duszy, umysłu i ciała jest ZDROWIE. Przeciwieństwem harmonii energetycznej jest dysharmonia, która prowadzi nas do choroby i życia, którego nie pragniemy.





