Pražené tigrie orechy s mliečnou vegánskou čokoládou
- E-shop
- Prażone orzechy tygrysie
- Pražené tigrie orechy s mliečnou vegánskou čokoládou
Pražené tigrie orechy s mliečnou vegánskou čokoládou
Ingrediencie
Tigrie orechy - šachor jedlý, podzemok (Cyperus esculentus)pražené tigrie orechy (šáchor jedlý) 33%, mliečna vegan ovsená čokoláda 66% (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, sušený bezlepkový ovsený sirup, sušený ryžový sirup, emulgátor: slnečnicový lecitín, vanilkový extrakt), lazúra (maltitol, arabská guma) . Obsah kakaovej sušiny min. 43% - Kakaové bôby Fino de Aroma
Nutričné hodnoty
| Energia | 2377kJ/568kcal |
| Tuky | 38,44 g |
| Sacharidy | 53,36 g |
| z toho cukry | 5,30 g |
| Bielkoviny | 2,98 g |
| Vláknina | 4,74 g |
| Soľ | 0,02 g |
Užitočné informácie
Skladujte v suchu, bez priameho slnečného žiarenia, pri teplote 18 - 23´C.Vzhľadom na vysoký obsah vlákniny v produkte, je dôležité dodržiavať pitný režim, aby stepredišli možným tráviacim ťažkostiam ako je zápcha a plynatosť.
| Zdravá myseľ | Rovnosť |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Diéta | Bez lepku, Bez laktózy, Vysoký obsah vlákniny, Vegan |
| Kategória | Pražené tigrie orechy |


Myślisz, że jesteś zdrowy?
Zdrowie to złożony temat, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. Rezultatem harmonii duszy, umysłu i ciała jest ZDROWIE. Przeciwieństwem harmonii energetycznej jest dysharmonia, która prowadzi nas do choroby i życia, którego nie pragniemy.





