Pražené z tygřích ořechů s bílou čokoládou a kávou
- E-shop
- Pražené tygří ořechy
- Pražené z tygřích ořechů s bílou čokoládou a kávou
Pražené z tygřích ořechů s bílou čokoládou a kávou
Složení
Z tygřích ořechů - šašor jedlý, podzemnice olejná (Cyperus esculentus) 33 %, bílá čokoláda 64 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, emulgátor: sojový lecitin, vanilkový extrakt), mletá káva 3 %
Nutriční hodnoty
| Energie | 2216 kJ/530 kcal |
| Tuky | 30,88 g |
| Sacharidy | 56,81 g |
| z toho cukry | 5,30 g |
| Bílkoviny | 5,84 g |
| Vláknina | 2,75 g |
| Sůl | 0,02 g |
Užitečné informace
Skladujte v suchu, bez přímého slunečního záření, při teplotě 18 - 23 °C. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny v produktu je důležité dodržovat pitný režim, aby se předešlo možným trávicím potížím, jako je zácpa a nadýmání.
| Zdravá mysl | Energie |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Dieta | Bez lepku, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategorie | Pražené tygří ořechy |



Tygří ořech, potravina budoucnosti?
Ve filmu Zdraví prochází žaludkem, který si můžete pustit na Netflixu, se vědci věnují minulosti, současnosti a budoucnosti mikrobiomu a jeho vlivu na naše zdraví.

Proč je tygří ořech superpotravinou v rámci diety AIP?
V dnešní době intolerancí, alergií, civilizačních i duševních onemocnění je a bude téma zdraví hlavním tématem budoucnosti. Většina lidí s diagnózou navenek působí jako zdravý člověk, ale to skryté, pro ostatní neviditelné, výrazně snižuje kvalitu jejich života.



