Pražené z tygřích ořechů s čokoládou a slaným karamelom
- E-shop
- Pražené tygří ořechy
- Pražené z tygřích ořechů s čokoládou a slaným karamelom
Pražené z tygřích ořechů s čokoládou a slaným karamelom
Složení
Z tygřích ořechů - šašor jedlý, podzemek (Cyperus esculentus) 33%, karamelová čokoláda 66% (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sojový lecitin, vanilkový extrakt), sůl, poleva (maltitol, arabská guma).
Výživové hodnoty
| Energie | 2149 kJ/514 kcal |
| Tuky | 35,22 g |
| Sacharidy | 46,18 g |
| z toho cukry | 9,70 g |
| Bílkoviny | 10,96 g |
| Vláknina | 2,76 g |
| Sůl | 0,34 g |
Užitečné informace
Skladujte v suchu, bez přímého slunečního záření, při teplotě 18 - 23 °C. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny v produktu je důležité dodržovat pitný režim, abyste předešli možným trávicím obtížím jako je zácpa a nadýmání.
| Zdravá mysl | Přijetí |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Dieta | Bez lepku, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategorie | Pražené tygří ořechy |



Tygří ořech, potravina budoucnosti?
Ve filmu Zdraví prochází žaludkem, který si můžete pustit na Netflixu, se vědci věnují minulosti, současnosti a budoucnosti mikrobiomu a jeho vlivu na naše zdraví.

Proč je tygří ořech superpotravinou v rámci diety AIP?
V dnešní době intolerancí, alergií, civilizačních i duševních onemocnění je a bude téma zdraví hlavním tématem budoucnosti. Většina lidí s diagnózou navenek působí jako zdravý člověk, ale to skryté, pro ostatní neviditelné, výrazně snižuje kvalitu jejich života.



