Pražené z tygřích ořechů s mléčnou čokoládou a skořicí
- E-shop
- Pražené tygří ořechy
- Pražené z tygřích ořechů s mléčnou čokoládou a skořicí
Pražené z tygřích ořechů s mléčnou čokoládou a skořicí
Složení
Z tygřích ořechů - šašor jedlý, podzemek (Cyperus esculentus) 33%, mléčná čokoláda 66% (kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, emulgátor: sojový lecitin, vanilkový extrakt. Obsah kakaové sušiny min. 50% - Kakaové boby Fino de Aroma), skořice 1%
Výživové hodnoty
| Energie | 2194 kJ/524 kcal |
| Tuky | 30,29 g |
| Sacharidy | 56,62 g |
| z toho cukry | 5,26 g |
| Bílkoviny | 5,64 g |
| Vláknina | 5,40 g |
| Sůl | 0,02 g |
Užitečné informace
Skladujte v suchu, bez přímého slunečního záření, při teplotě 18 - 23 °C. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny v produktu je důležité dodržovat pitný režim, aby se předešlo možným trávicím obtížím jako je zácpa a nadýmání.
| Zdravá mysl | Vztahy |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Dieta | Bez lepku, Vysoký obsah vlákniny |
| Kategorie | Pražené tygří ořechy |



Tygří ořech, potravina budoucnosti?
Ve filmu Zdraví prochází žaludkem, který si můžete pustit na Netflixu, se vědci věnují minulosti, současnosti a budoucnosti mikrobiomu a jeho vlivu na naše zdraví.

Proč je tygří ořech superpotravinou v rámci diety AIP?
V dnešní době intolerancí, alergií, civilizačních i duševních onemocnění je a bude téma zdraví hlavním tématem budoucnosti. Většina lidí s diagnózou navenek působí jako zdravý člověk, ale to skryté, pro ostatní neviditelné, výrazně snižuje kvalitu jejich života.



