Pražené tigrie orechy s 70% tmavou čokoládou
- E-shop
- Prażone orzechy tygrysie
- Pražené tigrie orechy s 70% tmavou čokoládou
Pražené tigrie orechy s 70% tmavou čokoládou
Ingrediencie
Tigrie orechy - šachor jedlý, podzemok (Cyperus esculentus) 33%, horká čokoláda 66% (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, vanilkový extrakt), lazúra (maltitol, arabská guma). Obsah kakaovej sušiny min. 70% - Kakaové bôby Fino de Aroma
Nutričné hodnoty
| Energia | 2249kJ/538kcal |
| Tuky | 34,43 g |
| Sacharidy | 49,98 g |
| z toho cukry | 5,30 g |
| Bielkoviny | 6,29 g |
| Vláknina | 8,04 g |
| Soľ | 0,02 g |
Užitočné informácie
Skladujte v suchu, bez priameho slnečného žiarenia, pri teplote 18 - 23´C.Vzhľadom na vysoký obsah vlákniny v produkte, je dôležité dodržiavať pitný režim, aby stepredišli možným tráviacim ťažkostiam ako je zápcha a plynatosť.
| Zdravá myseľ | Vďačnosť |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Diéta | Bez lepku, Bez laktózy, Vysoký obsah vlákniny, Vegan |
| Kategória | Pražené tigrie orechy |


Myślisz, że jesteś zdrowy?
Zdrowie to złożony temat, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. Rezultatem harmonii duszy, umysłu i ciała jest ZDROWIE. Przeciwieństwem harmonii energetycznej jest dysharmonia, która prowadzi nas do choroby i życia, którego nie pragniemy.





