Pražené z tygřích ořechů s 70% hořkou čokoládou
- E-shop
- Pražené tygří ořechy
- Pražené z tygřích ořechů s 70% hořkou čokoládou
Pražené z tygřích ořechů s 70% hořkou čokoládou
Složení
Z tygřích ořechů - šašor jedlý, podzemnice olejná (Cyperus esculentus) 33 %, hořká čokoláda 66 % (kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, vanilkový extrakt), poleva (maltitol, arabská guma). Obsah kakaové sušiny min. 70 % - Kakaové boby Fino de Aroma
Výživové hodnoty
| Energie | 2249 kJ/538 kcal |
| Tuky | 34,43 g |
| Sacharidy | 49,98 g |
| z toho cukry | 5,30 g |
| Bílkoviny | 6,29 g |
| Vláknina | 8,04 g |
| Sůl | 0,02 g |
Užitečné informace
Skladujte v suchu, bez přímého slunečního záření, při teplotě 18 - 23 °C. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny v produktu je důležité dodržovat pitný režim, aby se předešlo možným trávicím potížím jako je zácpa a nadýmání.
| Zdravá mysl | Vděčnost |
|---|---|
| Hmotnosť netto (g) | 180 |
| Dieta | Bez lepku, Bez laktózy, Vysoký obsah vlákniny, Vegan |
| Kategorie | Pražené tygří ořechy |



Tygří ořech, potravina budoucnosti?
Ve filmu Zdraví prochází žaludkem, který si můžete pustit na Netflixu, se vědci věnují minulosti, současnosti a budoucnosti mikrobiomu a jeho vlivu na naše zdraví.

Proč je tygří ořech superpotravinou v rámci diety AIP?
V dnešní době intolerancí, alergií, civilizačních i duševních onemocnění je a bude téma zdraví hlavním tématem budoucnosti. Většina lidí s diagnózou navenek působí jako zdravý člověk, ale to skryté, pro ostatní neviditelné, výrazně snižuje kvalitu jejich života.



